1. FCN – #4

27 prosince, 2020

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Asi poslední díl ze hry Football Manager 2021 v tomto roce. Rok 2020 se stává pomalu minulostí. A to i v mé kariéře z Bavorska. Konec roku se pohledem kariéry dá hodnotit úspěšně. Ono už je to vidět asi na dalším nadpisu. Ale to můžeš posoudit sám. 🙂

Pro lepší dohledání starších dílů je bude zde i přidávat:
1. díl z FM
2. díl z FM
3. díl z FM

Ligový ročník zatím výborný

Minule jsem byl z umístění příjemně nadšen, ale zase jsem nechtěl jásat. Přeci jen v té době bylo odehráno nějakých 8 kol, a situace okolo celkem dost vyrovnaná. Teď je situace ještě lepší, a to díky prohře našeho pronásledovatele. Bochum nezvládla poslední kolo před vánoční přestávkou. Tudíž už nemáme shodný počet bodů. Bochum nám tím vlastně dala takový malý vánoční dárek. 😀

A to Bochum byla podle očekávání ještě za námi. Ale tak je to furt jen hra. 😀 Snad je skloňuji správně. Jinak teď jsem na tom časově stejně jako ve skutečnosti. Akorát skutečný Norimberk na tom není tak dobře. V realitě má Norimberk 19 bodů a nachází se na 7. místě. No, zůstaneme u hry, tam je to přeci jen veselejší.

Akorát se mi zatím nepodařilo najít toho správného útočníka. Ale když jsou produktivní i jiné posty, tak to zase tolik nevadí. Jinak co se týče programu, tak jsem do zimní přípravy zařadil i pár přátelských utkání. Respektive PC. Jedno pravděpodobně zruším s ohledem na náročný program. V lednu nás čeká hned trojice důležitých utkání, která můžou hodně napovědět. Musím to ještě promyslet.

Statistiky soutěže sem dávat zatím nebudu. U brankářů mi to stále divně počítá čistá konta, a nevím proč. U jiných hráčů by to mělo být v pořádku. Ale u brankářů stále nikoliv. Přidat tabulku jiných soutěží zatím nemůžu. Screeny musím nahrát na web, který mi zatím nepotvrdil mail. Asi o vánocích nedělají. Když přijdu na jiný způsob, budu určitě informovat. Zatím přidám jeden obrázek z českých vod:

Pan Csaplár je terčem předních českých klubů. I když zájem Slavie úplně nechápu, těm se daří celkem dobře. Jsem zvědavý, jak to nakonec dopadne. 😀 Jinak nevím, jestli se ozvu s FM ještě letos, spíš to bude až v roce nadcházejícím. Ale nebojte se, to je už za pár dní. A pravděpodobně to ze hry bude na konci ledna. Nějaké změny v kádru pro toto přestupové období neplánuji. To by musela přijít opravdu zajímavá nabídka.

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *