1. FCN – #3

22 prosince, 2020

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Omlouvám se za delší odmlku, ale začátkem uplynulého týdne jsem si narazil ruku, pak mě bylo trochu blbě. Měl jsem sice odehráno, ale neměl jsem napsáno. Prostě toho teď bylo nějak moc. Ale už bych se chtěl přepnout do vánočního modu. Tam se dostanu i v nadcházejícím díle FM, který bych chtěl vydat ještě před koncem roku 2020.

Pro lepší dohledání starších dílů je bude zde i přidávat:
1. díl z FM
2. díl z FM

Nový ročník už probíhá

Jak už asi víte, nový ročník jsem odstartoval prohrou v poháru. Sdílel jsem na socálních sítích. V prvním kole DFB Pokalu jsem hostil Leverkusen. A oproti přáteláku jsem prohrál. Trochu jsem to čekal, že když budu chtít, tak to dopadne podobně. Očekávání vedení tedy nenaplním. Ale já myslím, že to přežijí.

Naštěstí v lize už to tak špatné není. Tam pokračujeme bez ztráty “kytičky“. Nejsem úplně spokojen, že tým v každém utkání inkasoval. To jsem se snažil napravit úpravami taktik, ale vedlo to akorát ke ztrátě bodů. 😀 Až poslední dva venkovní zápasy se podařilo udržet čisté konto. Ještě se mi nelíbí počet střel, ten je sice vysoký, ale hodně střel jde mimo branku. Tam je ta úspěšnost třeba 50-60 %.

Ještě nejsem úplně spokojen s produktivitou hrotových útočníků. Ale zase se ukazují v dobrém světle ostatní hráči. A to i česká trojka, i když David Zima je zatím spíš průměrný. Hodně dobře hraje Martin Hašek a Jan Kovařík. Abych jen nechválil, tak za očekáváním hraje Kevin Grosskreutz.

V tabulce je to zatím taky dobré. Ale je za námi 8 kol, takže zatím není důvod jásat. Uvidíme na konci prosince. V polovině budeme ke konci ledna. Před startem byl favorizován na postup Hannover. Já s ním zatím nehrál, ale nepřijde mi až tak nebezpečný, jak předpovídala hra. No, psát jsem to asi neměl, teď akorát dostanu za vyučenou. 😀

V dalším díle v případě zájmu přidám i tabulky jiných soutěží. To už bude něco odehráno. I když ty TOP soutěže mají ten kalendář divný. Hra jen simuluje realitu. 😀 Uvidíme jak to bude vypadat. Do TOP soutěží nepočítám naší ligu, ale i tu myslím. I když z pohledu plzeňského fanouška zatím velký špatný. Ale nebudu předbíhat, třeba se to trochu zlepší (mají odehráno málo zápasů, tak to možná nebude tak hrozný).

Bramborový flek tedy zatím celkem hladce splňuji. U těch brambor asi ještě chvíli zůstanu. K Vánocům patří bramborový salát. Vy si užívejte vánoční čas. Nevím teda jak v této době, ale snad si to v rámci možností užijete. Já se zkusím ozvat opět o víkendu. Ale opravdu. 🙂

2 názory na “1. FCN – #3”

  1. Řekl bych, že se Ti zatím daří dobře. Upřímně jsem čekal, že budeš mít trochu větší problémy. Marťas Hašek navíc hraje dobře, tak třeba z něj pod tvým vedením něco ještě
    budee. Hlavně ať má kopačky na míru, protože jinak padáte do čtvrté německé ligy! 😀

    Hezké Vánoce, kamaráde!

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *