1. FCN – #2

13 prosince, 2020

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Tak jsem se konečně dokopal k sepsání dalšího dílu ze hry Football Manager 2021. Už jsem se konečně dostal i ke hraní zápasů. Otravné klikání už mám snad na nějakou dobu za sebou. Ale něco jsem si asi špatně nastavil, ale o tom až později. To není zase tak důležité. Jen to trochu rozbíjí náladu v mužstvu. 😀

Pro lepší dohledání starších dílů je bude zde i přidávat:
1. díl z FM
Zatím je seznam krátký.

Je po přípravě

Úvodní týdny jsou za námi, tým už znám lépe, i jsem snad dobře posílil, ještě se snad stihnu zbavit nepotřebných hráčů. Zatím nikdo neměl zájem. Ani se vlastně nedivím. Zájem byl hlavně o mladé hráče, kterých jsem se úplně zbavit nechtěl. Nakonec i vzhledem k finanční stránce klubu jsem pár mladých prodal, R. Hack rok zůstane v klubu na hostování. Takže takový kompromis. Pár volných hráčů se mi i povedlo podepsat. I Martina Haška, kterého jsem zmiňoval v úvodu.

Nakonec jsem i jeden nákup provedl. Na post levého obránce jsem někoho hledal, navíc byl k mání za pěkný peníz (tuším 900 000 euro), navíc dokáže hrát prakticky všude na “jeho” straně. V klubu vítáme Jana Kovaříka! A nejen jeho. Už před ním se mi povedlo získat pár zajímavých jmen. Třeba zkušený Kevin Grosskreutz. I ten dokáže hrát všude (na pravé straně). Znám bude i Alen Halilovič. Ten se sice zatím nikde neprosadil, ale může to být zajímavé jméno.

A jak to bylo výsledkově? Až překvapivě dobré.. I Leverkusen jsem porazil. A to jsem ani v závěru se nesnažil o vyrovnání, ale povedlo se utkání rovnou otočit. Před startem sezony se dařilo P. Köpkemu. Ten se bohužel po přípravě zranil, pár týdnů bude chybět (zhruba 3 týdny). Nejlépe hrál tým ve formaci 4-2-3-1. Takže i do začátku bude mou primární. Možná někdy zkusím i jiné, ale bude záležet na výsledcích, zraněních,…

Do Sparty jsem po delším přemýšlení pustil G. Margreittera. Chtěl, tak ať okusí chuť českých vod. 😀 Z přípravy mám pocit dobrý, takže i mé cíle na sezonu jsou vysoké. Věřím v postup už v prvním ročníku. Třeba se to ukáže jako nesplnitelné, to uvidíme po pár ligových zápasech. Jinak za Leverkusen hrála i většina kvalitních hráčů, včetně Patrika Schicka.

Podle médií jsem pasováni na bramborový flek. Já se budu snažit o TOP 3. Po přípravě týmu věřím, že je toho schopen. Sezona začíná DFB Pokalem, kde nás čeká Leverkusen. Snad ho opět porazíme. A pak už liga. Začínáme v Regensburgu. Tedy malé derby. A co, že se mi stalo? Někde v úvodu jsem asi klikl špatně, a mění mi to kapitány po přestupech, takže se mi pár hráčů celkem bouří. Snad to brzo spravím. Nemusí být na začátek nálada na Hammer a Rammstein.

Zkusím se ozvat opět koncem týdne. O výsledku v DFB Pokalu se pokusím informovat už na sociálních sítích. Snad se bude čím chlubit. Když ne, tak už bude zbývat jen liga. V tom případě bych zkusil ve volných dnech (hlavně repre pauzy) vyjednat přátelské zápasy. Reprezentace se většiny netýká.

2 názory na “1. FCN – #2”

  1. “Trenér Norimberku rozbil pozitivní náladu v klubu, když prostridal kapitány!”

    Další super článek z nejlepší PC hry, která se týká fotbalu! 🙂Já jsem docela zvědavý, jak se Ti bude dařit s tím vysněným postupem. Já když mám většinou dobrou přípravu, tak je příšerný, jak se mi nedaří v lize. Čím úspěšnější příprava, tím horší průběh sezóny. Když jsem nedávno hrál tři sezony za Chelsea, tak jsem měl tři předsezónní příprav a bylo to skvělý. Výsledkem ale bylo to, že jsem se pak jen tak tak dostal na sedmé místo, z nějž vede poslední cesta do EL a poté i do EL2. No a pokud přivádíš takového hráče, jako je Lionel Messi, tak EL2 fakt není soutěž, kterou s ním chceš hrát 🙂

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *