1. FCN – #1

8 prosince, 2020

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Jsem se rozhodl, že články z FM budu řadit pod rubriku Naše liga. Ona to vlastně taková Naše liga je. Nakonec jsem měl se hrou problémy, ale ty se mi podařilo přes víkend snad opravit. Vlivem problémů s hrou jsem hrál i za Norimberk více, než jsem chtěl. Tak snad to bude znát!

I když už jsem asi objevil další. Konkrétně v českém poháru. V FM 21 z nějakého důvodu hrají přední české kluby první kola. A najednou na mě vyskočilo, že Slavia končí v prvním kole poháru. Ještě jsem nevěděl s kým, tak jsem si říkal cože?! A ono to bylo s Plzní. Už v prvním kole. Ono je to neuvěřitelné i při pohledu na aktuální formu obou klubů. Ale tak je to jen hra… 😀 Navíc vyhrála Plzeň, tak je to dobrý.

Minule jsme si v krátkosti představili nový klub. Tyto formace bych chtěl zkusit v přípravě. Podle výkonů se rozhodnu, která bude hlavní. Co jsem koukal na složení týmu, tak má Norimberk celkem hodně útočníků. Takže bych chtěl zkusit hrát na 2 útočníky, ale to předbíhám, uvidíme po přípravě. Jak by mohla vypadat základní sestava, to zatím fakt netuším.

Norimberkem prošlo i dost českých fotbalistů. Nejznámější je asi Tomáš Galásek a Jan Polák. Jak jsem psal minule, tak vím akorát, že se pokusím získat Martina Haška. 😀 Jestli se to povede, to se dozvíte příště. Jinak žádné plány nemám. Teda plány jo, ale finance klubu jsou malé, takže plánovat můžu. Jinak nějaké větší plány kolem přestupů nemám, v kádru je několik zajímavých mladých hráčů, kteří se třeba prosadí. Uvidíme. V přípravě bych chtěl kádr spíš rozšířit, postupně zužovat.

Musím si uvědomit, že hraji pouze ligu a pohár. A pohár třeba dlouho ani ne, když jsem viděl los. 😀 Po přípravě je na řadě první kolo poháru. A absolutně nechápu, jak je to s nasazováním v FM 21, tak hned na úvod nás čeká Leverkusen. Ten nás čeká paradoxně i na úvod přípravy. Ta hra to ale krásně nalosovala. 😀 Tak snad aspoň jednou vyhrajeme, ideálně v druhém případě. Jinak tam jsou hratelné týmy, což je dobře. Na přípravu mám raději týmy, kde se dá zkoušet. Občas i ten silnější celek, což bude pak Hoffenheim. Ale jsem radši, když se vyhrává, v přípravě je to sice jedno, ale nálada v týmu mi přijde příjemnější.

Jinak začátky jsou v každé kariéře hodně podobné. Různé tutoriály, kterými se musíte proklikat. Nastavit si kompetence (co máte na starost vy, co personál,…) V týmu znám trochu asi 3-4 hráče. Je to Sorg, Behrens, Köpke, a vlastně i Zreľak. Zbytek musím poznat. Na složení týmu se podíváme blíže příště, nyní akorát vím, že nepotřebuji útočníka, těch mám až příliš. Zatím jen vím, že by se mi hodil někdo obrany, možná nějaký mladý střední obránce, pak možná nějaký univerzál, možná i Martin Hašek, jestli se rozhodne pro nás.

Dres s logem 1. FCN by mu slušel, tak snad to při rozhodování vezme v potaz. Příště už bude složení týmu včetně nových tváří. Možná i nějakých Vašich tipů. Uvidíme, koho najdu a nenajdu. 😀 Já jdu hrát, ozvu se zase po přípravě. Rady, tipy, otázky si rád přečtu. Jinak rád přidám později i tabulky různých soutěží, ale to teď jaksi nemá cenu. Zatím se mějte! 🙂

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *