Štěstí v neštěstí

Nejprve jsem si říkal, že tento článek napíšu po mé události. Pak jsem si říkal, že to nechám být. Dnes ráno jsem viděl příběh Leoše Mareše. Na toho Kazma zinscenoval vážnou dopravní nehodu. A proč? Šlo jen o blbou sázku. Dostat Leoše do jiného auta, než je trabant. Celý den se to snažím pochopit. Proč měl Kazma tento hloupý nápad?

To mi připomíná mou událost z minulého týdne. Spadl jsem na skla, dopadlo to dobře, pár stehů. To se časem zahojí. Hodně mi pomohl sestra, která nemá ráda krev, ale počínala si statečně. Ale co chci říct, často se strašíme, ovšem každá sranda má své meze. A to Kazma asi neví. Taky jsem sestru mohl nechat, pak říct, ta krev není krev, ty sedřený záda do masa, to není mé maso, ale řízky na nedělní oběd. Ale to mě napadlo až dnes, kdy jsem viděl Leošův příspěvek.

Říkám si, má tohle člověk, jako Kazma, zapotřebí?

Nemá, on nepotřebuje dělat takové hlouposti. To bych mohl třeba já, aby se o mě mluvilo. Ale to bych neudělal, pak by se říkalo, to je ten blbec. To nechci. Nevím, co má Kazma v úmyslu, každopádně začal hodně špatně. Ovšem jestli chtěl, aby se o něm mluvilo, tak mu tleskám. Vlastně ne, protože tento trapný čin si to nezaslouží. Šlo jen o blbou sázku. Opravdu si udělal tohle? Přitom třeba Prostřeno a syndrom byl fajn.

Edit: (další den, dopoledne) Snažím se nečíst žádné články. Viděl jsem jen vyjádření Leoše, který popřel jakoukoliv domluvu. Jsem rád, protože by mě Leoš zklamal. A myslím, že nejen mě. Sázku neprohrál. Pouze byl hrdina a pomáhal. Tak si Kazmo to auto klidně kup, stejně na to máš, a tu prdel si v něm svez! A příště nevymýšlej takové trapnosti. A je mi jedno, že v jádru jde o dobrou věc. Pomáhat se dá i jinak, ne takhle uboze.

Píše to správně. Ještě si říkám, proč právě před koncertem Leoše? Něco si myslím, ale to až někdy příště. Teď si počkám, co udělá a neudělá Kazma.

3 komentáře

  1. Upřímně osobně nevím, co si myslet a hlavně ne po tom, co Kazma vydal na svém instagramu k této kauze/vtipu. Kazma si totiž vždycky vymyslí super věc a pomoc, to je sice bezva, ale mnohokrát to provede (s prominutím) tak dementním způsobem, že by ho za to člověk zabil.

  2. Samozřejmě že to má Kazma zapotřebí. Každá hvězda jednou vyhasne. On ještě vyhasnout nechce. Je závislej na své slávě stejně jako mnoho dalších celebrit. Posledním kouskem si nastavil laťku tak vysoko, že se to těžko překonává. A jeho fanoušci čekají něco, co ještě neviděli. Těžko si ještě představovat, kam ještě může zajít… A o dobrou věc nešlo a to ani v případě Prostřena. Jsou to jen žvásty, aby vypadal jak Robin Hood a jeho činy byly omluvitelné. Tady jde jen a pouze o počet shlédnutí a výtěžek z reklamy, bohužel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn