Z borce blbcem?!

Já vím, říkal jsem, že počkám na Kazmův krok, ale ještě něco řeknu. Pak už opravdu počkám. Vím, že pravděpodobně dělám, co Kazma chce. Každý o tom mluví, každý si myslí, že je namyšlený blbec. Ale třeba už zítra bude pro většinu borec. Uvidíme, kdy se dočkáme nějakého posunu v této kauze. Kazma zatím čeká na Ferrari. tedy tváří se tak, ale spíš přemýšlí, jak z této šlamastiky ven.

Může dělat, co chce. Já už si obrázek udělal. Možná mě ještě může překvapit. Kdyby se omluvil. Uznal chybu jako správný chlap. Ale toho se asi nedočkáme. Mohl by to udělat, pak by pod jeho příspěvky nebylo tolik zlostných komentářů. Ale možná mu to dělá dobře. Možná je rád, že zaměstnává různé televize, bulvární média, mě,… Ale možná mě více trápí další problém. O tom píšu v dalším odstavci.

Pak se snažím pochopit to datum. Kazma se asi bude hájit koncem sázky, ale to jako důvod neberu. Musel počítat s tím, že to s Leošem psychicky zamává. Nesnažil se ho rozhodit před velkým dnem? Mě přijde, že ano. Jakoby mu Kazma záviděl ten koncert, tu show, tu slávu… Pravdu se asi nedozvíme. Každopádně ta show byla asi hodně povedená. Nebyl jsem tam osobně, ale viděl jsem pár videí, četl pár reakcí. Vypadá to, že si to Leoš a spol. náramně užili. To je dobře. Kazma a jeho hloupý žert se nepovedl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn