Covid, O2, Covid

6 dubna, 2020

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Ten vir se řeší prakticky všude. A asi ještě nějakou dobu bude. Ale o tom mluvit nechci, snažím se informace ke Covid-19 vypouštět. Není to snadné, ale dá se to. A je to lehčí, když váš poskytovatel internetu zlobí. Ono to není nic nového, s O2 se s*** už od září. Respektive s tím chytrým modemem. Nebo jak ten výrobek slušně nazvat.

A to jsem IT studoval, takže jsem si myslel, že mé znalosti v tomto ohledu pomůžou. Bohužel. Na to jsou i mé vědomosti krátké. Ani nejde spočítat, kolikrát jsem za poslední měsíce slyšel frázi “Vydržte mi chvilku, já to proměřím a hned se ozvu“…”Podle nás je vše v pořádku“. Radši nebudu říkat, co jsem si říkal v duchu. 😀 Pak už jsem se snažil o návštěvu technika, ale to se taky nedařilo. Až nyní (v době koronavirové) se mi O2 sama nabídla. No, byl jsem překvapený, ale hurá! Dřív to bylo nemožné, ačkoliv jsem říkal, že to zaplatím a teď ho pošlou zadarmo?!

Po jeho návštěvě to fungovalo, radoval jsem se. Ale nadšení trvalo opět jen chvilku. Ale to bylo poslední dobou normální. Tak jsme opět zkoušeli všechno možné i nemožné. Kdybych v O2 neměl kamaráda, tak nevím. V poslední době jsem chtěl několikrát na tuto společnost nadávat, ale ono je to jinde docela podobné. Takže změna by asi byla něco jako šlápnutí do louže.

A dlouhé roky jsem s O2 byl spokojen, až teď je to za trest. Někdy se tomu budu věnovat více. Ale teď nemám psychické síly. Ani nechci říkat, že už to funguje, protože se probudím a třeba to zase nepůjde. Myslím, že jsem i řekl, že budu žít OFFLINE a že pošlu všechny internety do*** (vy víte kam). A když to opět relativně funguje, tak se opět můžu věnovat Covid-19. Snad už se život brzo vrátí do normálu. A mě už snad nebude bránit nic sepsání dalšího článku.

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *