Co dělám za práci?

Když takhle koukám na úvodní obrázek, tak to vypadá, že dělám do cestování. Není to pravda, i když se třeba s touto prací někam podívám. Nicméně vám tento obrázek neprozradí moc. Dovolené vám nabízet nebudu. I když sám bych někam jel, abych tu nemusel snášet tu sychravou zimu (či jak to slušně nazvat). Chytřejší možná budete při pohledu na tento obrázek, konkrétně z mantinelu za modrou čárou. Fotografie je z utkání Plzně a Kladna.

Snímek z utkání Plzně a Kladna

Už asi víte, proč jsem se rozhodl takto, říkal jsem to v předchozím článku. Nyní vám trochu řeknu o hlavním produktu, který nabízím a odkážu vás na web, kde se můžete dozvědět více. Myslím si, že to je zajímavé. Jedná se o švédskou firmu, ale není to IKEA, kterou zná asi každý. Jedná se o Zinzino. Vyrábí zejména výrobky zaměřené na naše zdraví, výživu, apod. A tím hlavním produktem je BalanceOil. Stručně řečeno, tento produkt má vyrovnat v našem těle poměr omega mastných kyselin. Tento poměr má špatný drtivá většina z nás a způsobuje chronický zánět. A to se projevuje spoustou nemocí. Počínaje malým nachlazení, ale třeba i infarktem či rakovinou.

Obrázek s několika body a odkazem

Nechci vás strašit, ale je to tak. Firma funguje na bázi síťového marketingu. Na ten můžete mít různý názor, ostatně ten vám nikdo nebere. Nicméně podotýkám, zdraví máme jen jedno. Jedná se možná o drahou srandu, ale tahle sranda podle mnohých funguje. Já to zatím nemohu potvrdit, produkt užívám chvíli. A to už jsem říkal, ale zopakuji to, protože lidi v tom vidí hlavně peníze. Koukněte se spíš na stránku zdravotní. Jestli na tom vydělám 10 nebo 100 €, je mi úplně jedno. Já do toho šel, protože v tom vidím potenciál a velkou budoucnost.

Jestli tě to zaujalo,  můžeš napsat. Ať už jako zákazník nebo se zájmem podnikat, je to jedno, jde přeci o ZDRAVÍ. Můžeš napsat do komentářů, mail, či vyplnit formulář na www.protokolzdravi.cz Nebudu vám říkat, jak je to důležité, že si to musíte koupit a další podobné kecy. Jen závěrem řeknu, zamyslete se nad touto problematikou. 🙂

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn