Začínám pomalu pracovat

Zatím vám nebudu nabízet produkty a spolupráci, tento článek není o tom, abych vás získal. Jen chci informovat své čtenáře o svém dalším kroku. Už je tomu zhruba půl roku, co přemýšlím nad tím, co budu dál dělat. Přeci jen ležet v posteli a flákat se (prokrastinovat) není špatné, ale není to zrovna výnosné. Tak jsem nad tím tak dumal, až z ničeho nic přišla nabídka, o které jsem chvíli dumal. Věřím, že jsem udělal dobře.

A proč zrovna toto rozhodnutí? Protože je to práce, kde můžu dělat více věcí, můžu být sám sobě šéfem, neriskuji mnoho (si myslím) a je to i týmová práce. Navíc jde i o kontakt s lidmi, produkty by měli být zdraví prospěšné. To zatím nemohu posoudit sám, ale převládají pozitivní ohlasy. Třeba si za pár měsíců řeknu, že to byla hloupost, ale taky bych si v opačném případě mohl říkat, proč jsem to tenkrát nezkusil. Záleží na každém z nás, kolik do toho investuje peněz a času. Může to být pěkný přivýdělek, ale také pořádný výdělek.

Navíc se chci pohybovat v tomto oboru, chci mít pomáhat dalším, ať už finančně či takto. Nejedná se o levnou srandu, ale je to investice do našeho zdraví, takže si myslím, že to vůbec nevadí. Můžeme si koupit třeba drahé tričko (kde platíme hlavně za značku), a třeba právě nějaký doplněk, který nám bude dlouhodobě pomáhat. Drahé to přišlo i mně, ale v průměru na den? Myslím, že takovou částku utratí každý z nás. Za různé blbosti (kafe, pivo,…) Záměrně jsem dal do závorky věci, které mám rád i já, a troufám si říct, že i většina z nás. Klidně napiš a můžu říct soukromě více. Zatím o tom nechci mluvit veřejně, přeci jen se o tom sám vzdělávám. Nechci nikomu mazat med kolem huby, byť se to v této branži hodně dělá, ale věřím, že je to zkrátka dobrá příležitost.

Třeba i pro vás, jak jsem psal, klidně napiš. Můžeme to v klidu probrat. Můžeš být jen zvědavý, nejde o nic, jen to přátelsky probrat. Kontaktovat mě můžeš zde, na FB, či mailu (info@cislo22.cz). Jinak se mějte hezky! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn