Minutovka #3

13 července, 2020

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

S karmou se setkal asi kdekdo. A asi to nebylo jen jednou. Ať už na takové věci věříte či nevěříte, pojďme se společně zasmát. S karmou se můžete setkat všude, někdy to může zabolet, u mě se takový případ naštěstí nestal nestal. Tedy byl docela bezbolestný. S karmou jsem se naposledy setkal u žárovky, což poznáte po přečtení další Minutovky:

Žárovka a karma

V pokoji mi už po několikáté praskla LED žárovka. Ta, co je úsporná a má vydržet dlouho. Mě teda tak dlouho snad nikdy nevydržela. Nevím, kde je chyba, ale to je jedno. Chci říct, že u toho většinou nadávám jako špaček. Nebudu tu citovat mé výrazy. Často třeba zaznívá, jak je ten produkt hloupý, apod. A to se mi stalo před pár dny opět. A opět nechybělo pár peprných výrazů.

Žárovka si ovšem řekla, mě nebude nikdo nadávat a řekla to žárovce na WC. A člověk bez střeva WC navštěvuje celkem pravidelně. Zkrátka jsem šel před spaním na Velkou stranu. Samozřejmě jsem si rozsvítil, protože byla tma, zhruba v polovině E-E slyším praskavé zvuky z horní části místnosti. Říkám si, padá strop?! Pak se přidávají blikavé efekty (jako na diskotéce). Byla to jediná žárovka v místnosti, která si uprostřed mého výletu na Velké straně rozhodla vypovědět službu.

Zbytek návštěvy velkostranské nemusím popisovat. Prostě tma a šeď. Co z toho plyne, nenadávejte na žárovky, můžou vám to vrátit. Pravý hák vám nedá jen bojovník v kleci. Banka vám taky umí dát pravý hák, třeba u bankovních půjček, i s úroky. 😀 Teď mi došlo, že i u posledního článku Minutovek jsem se dostal k 💩. Omlouvám se, nad svou tvorbou se budu asi muset zamyslet.

Toť je pro dnešek vše

Už se těším, až mi zase někdo bude říkat, jak jsou LED žárovky odolné a že to není možný. Na toto slovní spojení začínám být alergický třeba jako na slovní spojení o stabilním a rychlém internetu ve vašem městě…Když to vidím, tak se mi tlak změní na děsivé hodnoty.

Dnes je to vše. Další Minutovky budu tahat možná z rukávu, uvidíme, jak to půjde. Mám naplánovanou menší hospitalizaci. Takže sice budu trochu připraven, ale znáte to. Tak užívejte pěkného počasí, vyhýbejte se koronavirovým ohniskům a nevozte nám tu breberku ze zahraničí. 😀 Samozřejmě je to myšleno s nadsázkou. Zkrátka se mějte dobře! 🙂

1 názor na “Minutovka #3”

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *