Minutovka #2

27 června, 2020

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dnes si dáme takovou veselou příhodu z restaurace, kde se jich stává celkem hodně. A to nejen mně! 😀 Samozřejmě vždy to třeba není jen k zasmání. Je pravděpodobné, že se jich tu objeví více (ostatně to jsem říkal i minule, ale teď myslím hlavně restaurace), oni se dějí celkem často. A vůbec to nevadí, je fajn, když se člověk pobaví, a nějaké ty chyby k životu patří. Třeba taková:

Polední menu

Bylo slunné všední poledne. Roušku jsem u sebe měl, ale vzal bych si ji akorát po vyzvání. To jsem nemusel. Hurá! Vcházím do restaurace, usedám ke stolu, objednávám si pití a jídlo. Které už jsem si vyhlédl den před (benefit sociálních sítí). Byl to salát s mozzarellou v parmské šunce. Zeleninové saláty jsou v tomto počasí mé oblíbené.

Uběhl nějaký čas, paní servírka mi přináší jídlo. Beru si příbor, respektive jen vidličku, a jdu na to. Po pár soustech hledám na talíři mozzarellu, která měla být zabalena v parmské šunce. Tak se tak koukám (po talíři samozřejmě) a mozzarella nikde, šunka taktéž. Tak si říkám, neřekl jsem to paní servírce špatně (?!), a v ten moment ke mně běží paní servírka s mozzarelou. 🙂

Problém s chybějící mozzarellou vyřešen. Teda tak nějak to asi bylo: Paní v kuchyni si připravila salát, že tam dodá mozzarellu, ale mezitím se v kuchyni ocitla paní servírka a vzala jídlo, které se tvářilo jako hotové, ale hotové nebylo. Nebo relativně hotové ano, ale nebylo kompletní. Aspoň tak nějak jsem si to vysvětlil.

Paní se mi omlouvala, já jsem říkal “v pořádku” a smál jsem se. Opravdu se prakticky nic nestalo, jen malé nedorozumění, které pobaví. Takových věcí se lidem přihodí spoustu. Někoho podobné věci dokáží vytočit, já nejsem ten případ. A když jde o takové vtipné maličkosti, tak proč se tomu nezasmát. Já říkám, když nejde o život, jde o 💩.

Povedl se mi i takový smajlík v článků (není to nic složitého). Ale i exkrement může zahřát u srdíčka. 😀 Samozřejmě berte to s nadsázkou. Třeba tak, jako já celou tuto událost! 🙂 Zkrátka jak se říká, když nejde o život, jde o 💩. A teď už od výkalů zase pryč! 🙂

Snad se opět bude líbit!

“Debut” Minutovek měl pozitivní ohlas, věřím, že i tato bude bavit. Budu rád, když VÁS pobaví. Užívejte léta. Někteří prázdnin. Prostě sluníčka. A usmívejme se na sebe, když už konečně nemusíme nosit ty roušky! 🙂 Pokud jsi nečetl/-a Minutovku s pořadovým číslem 1, koukni do přehledu pod článkem.

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *