1 mil. odběratelů

Ve světě nic neobvyklého, ale na české scéně ano. Jirka Král sice není první, ani poslední. Proč o tom píši, protože jsem to sledoval v přímém přenosu, když Jirka streamoval hru. Jeho hostem byl GEJMR, který také brzy tuto hranici překoná. Nebudu tu propagovat něčí práci, jen chci říct, že je to neuvěřitelné číslo. Určitě tohoto čísla Jirka nedosáhl pouze díky českému publiku, ale i tomu slovenskému. I já sleduji různé slovenské youtubery, či jak je správně nazývat. 🙂

Čeština, potažmo slovenština si je velmi podobná. Pamatuji si, jak mi někdo řekl před pár let zpět: „Hele ten z televize se snaží prosadit na youtube.“ Vypadá to že už se nesnaží, protože se mu to povedlo. Závidím mu to číslo, ale zároveň mu to přeji. Myslím, že on je jedním z těch, kterého sledovat. Není jediný, ale já si myslím, že on si tu pozornost zaslouží.

Bohužel tu sledovanost mají i ti, kteří si lesk a slávu nezaslouží. Nebudu je zatím jmenovat. Ale pijou mi krev. Takového má asi každý. Hlavně proto jsem začal používat program pro blokování reklam. Nechtěl jsem někoho jen tak finančně podporovat každého, když si to nezaslouží. Ale i sledováním jsem se podílel na jejich zisku. Nějakou dobu už tyto lidi vůbec nesleduji. Jen se někdy pobavím, o čem natáčí, protože je to zajímavé i pro další strany.

Internet zkrátka bude plný dobrých a špatných věcí. Platí to i o YouTube. Na kterém je naštěstí spoustu zajímavého obsahu.  Ať už se jedná o hraní her, různé tipy a triky, recenze a tipy, cestování. Mohl bych jmenovat dál. Je toho zkrátka dost, co sledovat. Pravděpodobně bych o tom nepsal, ale bylo takové spontánní a i díky tomu pěkné. 🙂 Tak Jirko užívej slávu, ať se daří dále!


Kdo je Váš oblíbený autor? Napište do komentářů, rád se podívám. 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn