Koupil jsem si iPhone

Černý ano, ale 4S  ne. Každopádně hezká písnička. Tehdy byl iPhone 4S aktuální. Ale čas letí, teď frčí desítka. Nemyslím tu zlatou s bílou pěnou. Ale ta vykrojená. Mě se teda nelíbí,, ale má úspěch.Je asi hloupé říkat, že je drahý, když jsem si koupil osmičku. Oba jsou drahý, to bez debat. Možná jsem si koupil předraženou sr•čku. Vám, kteří si to myslí, nebudu názor brát.

I já jsem si to myslel. Ovšem sám se teď utvrzuji v tom, že to špatná koupě nebyla. Chtěl jsem dobrý telefon s velikostí do 5ti palců. Větší mi nevyhovuje. V této kategorii není široký výběr a bohužel asi nebude. Přežil bych i Android (ostatně jsem ho dlouho měl), jenže kvalitní telefon s Androidem do 5ti palců není. A větší nechci, nevejde se do kapes a hůře se ovládá jednou rukou. Telefon má být hlavně mobilní, pokud budu chtít něco většího, tak si koupím tablet. Bohužel vývoj je jiný. Peníze jsem mohl utratit i jinak. Ale koupě Applu byl můj sen a sny se mají …? 🙂

Neustálé zvětšování nechápu. Jde hlavně o výdrž baterie? Asi ano, ale zbytečně. Stačí vše pořádně vyladit. U iPhonu je často kritizovaná výdrž baterie, ale zrovna ta mě zatím spíš překvapuje (příjemně). Jasný, telefon je nový, za rok to bude horší. Ale ta baterka vydrží v pohodě celý den, někdy více. A to fotím, hraji, brouzdám po internetu, používám všemožné aplikace. Možná méně na mobilu sleduji videa, to radši sleduji na počítači. Dále mě baví rychlost systému. Jsem zkrátka spokojen. Příště se třeba podíváme na něco jiného. Pravděpodobně to bude focení s tímto telefonem. To mi přijde dobré, navíc jsem si koupil nějaké příslušenství. Ale to určitě někdy jindy.


Jaký názor máš ty? Nevadí větší a větší telefony?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn