Koupil jsem si iPhone #2

V květnu jsem vydal článek o koupi iPhonu. Na několika diskuzích byl článek označen za jednoduchý a chlubící. Záměrně jsem nereagoval. Byť se objevovala konstruktivní kritika a tu si přečtu rád. Článek jsem nemazal, ani nijak neupravoval. Původně jsem si říkal, napiš to jednoduše, jednoduché věci mají úspěch. Budeš ho mít také. Lidé to sice docela hodně čtou, ale zároveň kritizují jednoduchost, apod.

Napsal jsem zkrátka jeden lacinější článek. Byť jsem se o to úplně nesnažil. Chci poukázat, že laciné věci mají zkrátka úspěch. Je to bohužel tak. Nebo jednoduché zní lépe. Myslím, že je to vidět všude. A proč to ještě mělo úspěch? Protože slova jako Apple, iPhone jsou vyhledávaná. Nikomu necpu jaký mám telefon, nechlubím se tím. Jsem prostě rád a spokojený. Každý si může koupit jaký chce telefon. Každému vyhovuje jiný model, je mu sympatická jiná značka.

Teď si představuji, že nemáme na výběr. Lidé by si nemohli závidět. To nemusí ani mě. Jedná se o obyčejný telefon. Není to žádná výhra v loterii, nic, co mi musíte závidět. Někdo hledá rozdíly všude. Možná mám rád značkové věci. Ale je jedno, jestli mám obyčejné trenýrky nebo Calvin Klein. Občas se řeší hlouposti. A asi budou. A abych řekl něco o svém telefonu, používám ho zhruba půl roku. Stále jsem spokojen, vše funguje jak má. Furt mě překvapuje výdrž baterie. Nyní mám více dat, tak uvidíme, jak to zvládne baterie. A jak si povede v zimě. To si ještě chvíli počkám, ale jsem zvědavý.

Nejvíc jsem se asi bál chybějící konektoru 3,5 mm. Ale tento problém je v pohodě. Zastavilo mě to asi dvakrát. Ale to bude i tím, že u sebe v telefonu hudbu nemám, raději využívám streamovací služby, atd. Je s tím méně práce. Já tu hudbu vlastně nemám ani v notebooku. Taky proč, když jsem furt připojený k internetu.

Nechci být laciný bloger či vloger (v budoucnu). Ostatně ono jich je celkem dost. Snad příště odvedu lepší práci. O prázdninách nebylo moc času. V zahraničí jsem nebyl, ale čas na blog tařka nebyl. Kde jsem byl, to pravděpodobně víte a nějaké články o tom budou. tak sleduj blog a nic TI neuteče. Teď už to bude lepší. Něco mě čeká až na přelomu listopadu a prosince. Ale to až jindy, to sem nepatří. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn