Keynote 9/2018

Máme za sebou další předváděcí akci Apple. Tentokrát Keynote z tohoto roku. A jaký byl rok 2018? Nic moc, čekal jsem více. Dochází k hloupému zvětšování. Ale to už si asi musím (bohužel) zvyknout. Když už dochází ke zvětšování, tak jsem čekal větší výdrž baterie. Ale nárůst 30 minut či hodinu. To není teda moc. Vzhled podobný jako loni, předloni, atd. Ten design není špatný, ale už je pár let stejný.

Dočkali jsme se tří nových telefonů. IPhonu Xs a Xs MAX a „levný“ iPhone Xr. Nevím no, měla to být údajně náhrada za SE. Ale za tu cenu? Bude to zhruba 22 500 a už to nebude malý telefon. Úhlopříčka vzrostla neskutečně. Nebral bych to jako náhradu, vlastně jak to brát. Nová řada, R tu ještě nebylo. Tak uvidíme, zda se dočkáme vícero produktů nebo toto označení, podobně jako SE, půjde k ledu. Podle úvodního obrázku už není první model X. Aspoň to napovědělo plátno v Apple Park.

Pak kladně hodnotím nový čip A12. Díky tomu bude lépe pracovat třeba i Face ID či fotoaparát. Ale ten byl už loni velmi povedený a předpokládám, že u těch letos to nebude jiné. Jinak bych ještě kladně hodnotil DUAL sim. Nebo spíš e-sim. Pak se mi líbí ještě barevné varianty „levného“ iPhonu. Stále nechápu, kam tímto telefonem Apple směruje. Klidně napiš, co si myslíš. 🙂 Cenu „klasického“ Xka komentovat nebudu. Tu můžeme porovnávat s bazarem automobilů. Ono se toho ještě napíše. Hodinky hodnotit nebudu, protože je nenosím, ani jiné. Tak počkám a k celé události pravděpodobně ještě něco napíši. A určitě bude hodně vtípků. Nějaké bych mohl vybrat a společně si je ukážeme. 🙂

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn