Nevyhrajou

Hokejové mistrovství má po skupinách. Už jen vyřazovací boje a známe dalšího mistra. Kéž bychom to byli my! 🙂 V cestě bude nejprve USA. Zatím můžeme jen spekulovat. Spekulovat se mi moc nechce, ale fandit ano. Snad má Helenka pravdu a NEVYHRAJOU!

Co zatím víme? Máme kvalitní brankáře. Tam můžeme být v klidu. Dva dobře chytají, třetí nám brankářský um nepředvedl, ale komentování mu jde. Takže, co se týče brankoviště, tam můžeme být klidní. Ale v obraně a útoku až tak ne. Až na Davidy z Bostonu to není ideální. Na druhou stranu vidím odhodlání. Hráči jsou silní, mužstvo je v dobré náladě. S dobrým pohybem a důrazem věřím v úspěch. Samozřejmě není prostor pro laciné chyby a vyloučení. Ale to hráči ví, bude jim to navíc určitě připomenuto. Já nejsem trenér.

Já budu jen fandit a držet palce. Víc dělat nemůžu. A ať to dopadne jakkoliv, myslím si, že na kluky můžeme být hrdí. To píšu pro případ, že to zítra nedopadne a naše chlapce bude lynčovat celý NÁROD. S oblibou to dělá většina z nás. Děláme chytré, ale moc chytří nejsme. Tak zítra odpoledne drž palce! Zítra v 16:15. V Dánsku nebo u televize. To je jedno! 🙂 Kdo neskáče,…:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn