Naše liga je zpět

Nemám rád Spartu, ale to je teď jedno. V neděli ta sestava, to byla poslední kapka. Radši píšu až teď, kdy už mě nenapadají jen vulgární slova. Ať ten článek má nějakou normální podobu. Sparta se trápí od odchodu Dočkala. Odchod jednoho hráče zničil celý klub. Přitom Sparta má dobrou mládež. Stačilo by si vychovat mladou pušku. Ale na to Sparta nemá čas. Radši utratí peníze za neschopného hráče. A že ten seznam roste. Dalším adeptem je Kanga. Ten sice umí hrát fotbal, ale také se umí chovat jako pěkný hlupák s IQ houpacího koně.

Pak to tak vypadá. Viz. neděle. Jediným Čechem v sestavě byl Frýdek. Který byl ještě nedávno ve Spartě nepotřebný. Posty střídá jak na běžícím pásu. Třeba na něm je vidět, špatná práce Sparty s mladými hráči. Jako mladý odešel, za pár let Sparta zjistí, že by se hodil. Na druhou stranu nebudu pranýřovat jen Spartu. On je to problém vícero klubů. Akorát na Spartě je to poslední roky dost vidět. Je jedno, jak dopadne dnešní odveta, ale Sparta by něco měla dělat. Je českým klubem, tak ta sestava by měla podle toho vypadat. A zklidněte si toho Kangu, jinak tu brzy máme nějaký rasistický skandál. A je celkem jedno, kdo současně bude trénovat Spartu. Každý dřív nebo později ztroskotá. Sparta se mi momentálně jeví jako zatraceně těžký oříšek. Pro Spartu mám jeden vzkaz: Vybudujte nejprve tým, a pak sbírejte úspěchy!

Ani nevím, proč to řadím do Naší ligy, když se věnuji jen Spartě. Jinak asi není co komentovat, jsou za námi 2 kola. Nic překvapivého se neudálo. Možná Jablonec jsem čekal výš, ale ten los v úvodu má docela těžký. Mladá Boleslav se opět trápí.  Ostrava se jeví docela dobře, což jsem čekal. Jinak naše liga přechází na nový systém, o tom až jindy. Každopádně i díky němu budou některé souboje zajímavé. Závěrem chci říct, že je mi jedno, komu fandíš, možná mluvím o Spartě trochu ostře, ale snažil jsem se slušně. Jinak jsem trochu upravil úvodní obrázek. Fortuna:liga snad nějaký ten rok vydrží. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn