Hurá, Plzeň to dotáhla

Konečně je to černé na bílém. Už si s klidem můžu zvolat MISTŘI! Předposlední kolo nám nedalo jen jméno mistra. Už víme, kdo nás opustí. Určitě to bude Brno. Druhé sestupové místo zatím neznáme. Největším adeptem podle mě je Karviná. Ta v příštím kole jede do Jihlavy. Ta sice pro udržení udělala hodně, ale stále nemá vyhráno. Ještě je tam tedy Zlín, ale nevím, jak má vzájemné zápasy s těmito kluby.

Červená, modrá, červená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modráčervená, modrá!

View this post on Instagram

MISTŘI!!! 🏆🏆🏆🏆🏆 #fcvp

A post shared by FC Viktoria Plzeň (@fcviktoria_official) on

Ale každý Plzeň nemusí, tak o titulu už mlčím. Zajímavé bylo dění na Slavii. V týdnu se objevilo zase pár zpráv o problémech CEFC. Co je a není pravda, to nevíme. Ale možná Slavia nehrála už doma. On tomu napovídá i výsledek. První půlhodinu Slávisté byli, slušně řečeno, mimo. Prohra 3:1 s Jabloncem. Jablonečtí už se na druhé místo dostat nemohou. (myslím) Ale v boji se Spartou se výhra určitě počítá. Sparta porazila Sigmu a přeskočila právě soupeře z Hané. Přeskočila? Body mají nyní stejné, vzájemné zápasy a skóre také. Rozhodne tedy poslední kolo. Pokud ne, tak lepší skóre má Olomouc (opět myslím).

V posledním kole se můžeme těšit na boj o poslední sestupové místo a boj o bronz. V tomto souboji jsou zainteresovány 3 kluby (Jablonec, Sparta, Olomouc). O sestup si to rozdá hlavě Karviná a Ostrava. Jinak bude zajímavé sledovat i situaci kolem Slavie. Potažmo CEFC. Jen bych vynechal Reflex a TV Barandov. Časopis má blízko ke Spartě a televize ke Slavii. Tyto média nám moc pravdy neřeknou. Tedy myslím. Mám své zdroje, tak klidně sleduj mě! 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn