Podpoříme Podpořit.cz

1 října, 2020

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Tuhle partu sleduji už nějaký pátek, bohužel jsem se dřív k sepsání článku nedostal. Ale jak říkám v jednom příspěvku na svém Instagramu. Sice píšu pozdě, ale věřím, že to není naposledy. Takže teď to vezmu jen krátce, protože jejich kampaň na hithit.cz brzo končí.

V úvodu si dovolím zkopírovat jejich slova: Podpořit.cz je webová stránka, kterou když využíváte, přispíváte lidem v nouzi, aniž byste něco platili. Je to rychlé a zvládne to každý. Chceme, aby se díky nám přispívalo více. Bez moderního webu to ale nepůjde. Pomozte nám ho získat, tím že přispějete.

Takže nákupem přes Podpořit.cz neuděláte radost třeba jen sobě, ale část peněz z Vašeho nákupu půjde i na charitu. Plácnu, vy si vyberete třeba tričko, které stojí 429 Kč, a třeba těch 29 Kč půjde na charitativní účely. Velikost darované částky záleží na procentech z ceny, které dává e-shop. Třeba obchod A.cz dává z ceny 5%, obchod B.cz 7,5 %.

Krátce bych to přirovnal asi ke slovu cashback, které asi většina zná. Teď podobné programy nabízí hodně finančních institucí. U cashbacku jde část utracených peněz zpět Vám, tady jdou na charitu. Takový podporovatelský cashback! A když je nestihnete podpořit na kampani, nic se neděje, sledujte jejich web, nic Vám tam neunikne. A klasicky i jejich sociální sítě! A tady je odkaz na kampaň, která končí už zítra. Omlouvám se, že jsem to nestihl napsat dřív! 🙂

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *