Bojovník František

19 srpna, 2020

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Do této rubriky už jsem dlouho nepsal. Ale na “pomáhání” jsem nezapomněl. Ale je třeba o tom více psát. K tomuto článku mě inspirovala Verča z Můj blog o nemoci. Sleduji ji už nějakou dobu, takže vím, že sama bojuje, a taky pomáhá ostatním. A blíží se její narozeniny (poslední rok bude náctiletá :-D), k této události FB nabízí uspořádat charitativní sbírku, ale Facebook nabízí různé zahraniční organizace. Zmiňuji se o ní, protože si myslím, že si to zaslouží.

Narozeninová sbírka 🍀AHOJPřesně za 15 dnů ode dneška 22.8.. budu mít 19 let tentokrát to není ale úplně tak o…

Zveřejnil(a) Můj blog o nemoci dne Pátek 7. srpna 2020

Tak se Verča rozhodla, že uspořádá “svou” sbírku pro malého Františka. Fanda má 3 roky, bohužel i dětskou mozkovou obrnu. A velmi mu pomáhají neurorehabilitace, které nejsou zrovna levné. A jak tomu bohužel bývá, na podobné věci nepřispívá stát ani pojišťovna. Proto vznikla sbírka i na portálu Donio. Je jedno, díky komu a kolik přispějete. Já myslím, že každá koruna se hodí!

Bohužel těch případů je celkem hodně, ale nebudeme skládat zbraně! Bojovat se vyplatí! A pomoci nějakou finanční částkou je to nejmenší. A už jsem několikrát viděl, jak se dokáží lidé spojit a pomoci. Třeba nedávno šitím roušek. Tak se teď spojme, podpořme bojovníka Františka! Navíc se blíží narozeniny Verči, tak i tu potěšme! 🙂

Jinak je na FB i skupina, kam píše třeba maminka malého Františka, jak se třeba právě daří, kam jdou peníze, atd. Psát o nemoci nebudu. Internet je velký, vše si lze dohledat. Já už jsem bojovníka darem podpořil! Přidej se i TY! Potěšíš Verču, maminku Františka a hodně pomůžeš! A radost uděláš i mně! A nezapomínejte, že fakt každá částka se hodí.

Pokud máte nějaké dotazy, koukněte na odkazy v článku, a klidně můžete napsat (sem, na mail, soc. sítě). Nějak si poradíme! 🙂 Zatím se mějte hezky.

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *