NOVÁ RUBRIKA?!

13 června, 2020

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zatím to dávám do rubriky Nezařazené. Podle odezvy bych z toho udělal pravidelnou rubriku, nad kterou už delší dobu přemýšlím. Jednalo by se o články (asi spíše kratší) z mého života. Jednalo by se hlavně o vtipné příhody, které se mi dějí celkem často, a věřím, že i mnoho z vás pobaví. Nemělo by se jednat o nějaké vymyšlené situace apod., ale občas si můžu něco vymyslet, abych třeba ochránil své soukromí. Nebo soukromí toho druhého. Prostě takové mé GDPR. 😀

Jak jsem málem ukázal “gesto” na svou oblíbenou osobu

Bylo všední červencové poledne v jedné západočeské metropoli, jel jsem z vyšetření. Asi víte jak vypadají rušné křižovatky velkých měst. Velký provoz. Navíc každý pruh pokračuje jinam, takže se různě tlačí auta sem a tam. Nebyla to úplně dopravní špička, ale provoz byl větší.

A asi každý zažil situaci, kdy se nějaké auto tlačí před jiné, někdy je ten důvod oprávněný, někdy dotyčný chvátá, to je jedno. Každopádně jsem na tyto situace celkem alergický, v hlavě si říkám leccos a třeba na dotyčného ukážu nějaké gesto. Teda pokud jsem spolujezdec, to má člověk čas se koukat i jinam.

Takže jsem se blížil k semaforům, před námi se vozidlo německé tovární značky snažilo protlačit do druhého pruhu, tak jsem koukl na SPZ, a viděl jsem A. Takže jsem si v duchu říkal, to bude zase nějaký *** z Prahy, co nemůže počkat. Když jsme dotyčného míjeli, tak jsem se podíval, abych věděl, jaký *** to teda byl, že bych mu mohl něco ukázat. Ani jedno to nebylo.

Za volantem vozidla seděl člověk, kterého si velmi vážím. Jeho jméno jsem zmiňoval často když se mě někdo ptal na “Oblíbenou osobu“. Takže ten blbec byl …. To si řekneme příště, pokud to bude mít úspěch, ale dost lidí asi bude vědět i tak.

Snad se bude líbit

Pokud se bude líbit takový formát, dej vědět. Hodně mi píšete hlavně do soukromých zpráv. Můžete i do komentářů zde. Budu se těšit na každou odezvu, klidně i kritickou. Já si jdu užívat zbytek teplého slunného dne. Je to takový nástřel. Zatím se mějte hezky! 🙂

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *