Ještě že to není o pohárové Evropě

Vím, že tato rubrika není o evropských pohárech, ale dnes se jim budu věnovat. Teda hlavně Plzni. Na té mi přeci jen záleží hodně a už delší dobu v sobě dusím ten pocit. Nechci nikomu nadávat. Ona už ta sprostá slova z mých úst zněla při spoustě přenosech, ať už z tuzemské ligy či evropských pohárů. Nebudu lhát, za poslední rok jsem byl po našich zápasech mnohdy hodně naštvaný, zde na internetu jsem se snažil krotit. Málokdo věděl, že mě situace Plzně dosti štve (s*re). Jinak ještě k ostatním klubům. U Sparty bylo optimistických prvních 80 minut. Pak už jsem doufal v zázrak, který se nekonal. Boleslav nelze kritizovat, po letech nemastných výsledků, konečně předvedla důstojné výkony. S FCSB to sice nevyšlo, ale Mladá Boleslav hrála sympaticky. Teď už k Plzni

Tahle prohra nám sice může ublížit, ale já věřím, že nás to nakopne k lepším zítřkům. Můžeme dělat bohužel i hlouposti. Třeba jako kolegové z Prahy. Ale my snad půjdeme tou správnou cestou! A co jsem si přál před odvetou? Aby Plzeň prohrála a pan Vrba rezignoval. Já vím, většina si řekne, ono se jim chvíli nedaří a už bys měnil trenéra. Až na výjimky se mi ta hra nelíbí zhruba rok. Mám další důvody. Třeba to přihrávání, kdy většina přihrávek míří na brankáře. Zápas pátého kola se Slováckem byl poslední kapkou. Já pana Vrbu respektuji, ale něco se musí razantně změnit. Já vím, ve fotbale to většinou odnáší trenér, ale za těch 10 měsíců, kdy nad tím přemýšlím, mě nic lepšího nenapadlo. Přitom ten čtvrteční zápas byl pěkný, ale nejde hrát, jen když nám teče do bot. Klidně mi řekni svůj názor. Rád si poslechnu i jiný názor. Rád budu i diskutovat. Samozřejmě rozumně.

Jinak naši soutěž stále nejde moc hodnotit. Nejvíce překvapilo dosud asi Slovácko. To vyhrálo na Spartě, doma se Zlínem, jinak prohra v Budějkách a výprask v Jablonci. Překvapivě nízko je zatím Liberec. Slavii nyní čeká souboj o LM. V případě neúspěchu Sešívané čeká „jen“ EL. Jeden tým snad nějaké body do koeficientu přidá, ale příliš jich asi nebude. No, uvidíme. Jinak nám liga zatím moc nenabídla. Asi jen neukázněnost některých a následné uzavření Edenu. Já jsem to ani moc nesledoval. Mě se to pyro nelíbí, někteří de*ilové ho neumí používat, tak bych byl pro úplný zákaz. Taky by mě zajímalo, jak se podobné věci dostanou na stadion. V Česku má zákaz jiný význam než třeba v Anglii.

2 komentáře

 1. Ahoj. I když jsem červenej, souhlasím, že pro Plzeň by byla nejlepší změna trenéra.
  Jinak četl jsem takový vtipný názor. Že se teď Plzeň a Sparta budou moci soustředit na ligu, aby se za rok dostaly zas do evropských pohárů ????

 2. Vás nebaví dlouhý proces náboru zaměstnanců?

  Máme pro Vas řešení

  Provádíme nábor zaměstnanců na Ukrajině Jediné, co musíte udělat- to říct, jjaký druh zaměstnanců chcete a kdy mohou začít pracovat.

  Mame výběr profesionálů a nekvalifikovaných pracovníků pro různá průmyslová odvětví.

  Vyhledání a výběr personálu a zajištění potřebné dokumentace pro legální práci v České republice je naší zodpovědností. Takže bez jakýchkoli dalších starostí a administrativních nákladů získáte zaměstnance, kteří budou úspěšně a efektivně pracovat pro vaši společnost.

  Stačí nás kontaktovat.

  Tel. +420 797 839 463 Donatas

  Email: manager@labas-employees.com
  http://www.labas-employees.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn