Už není neporažený

Zhruba po měsíci je zpět tradiční rubrika Naše:liga. Co je od posledně nového. Při pohledu na čelo tabulky prakticky nic. I díky výsledkům v uplynulém kole je situace na čele dost vyrovnaná. Asi největší novinkou  je prohra Sparty. Ta už není neporažená. Nezvládla zápas v Plzni. Ale k tomu se určitě ještě vrátím. Po delší době prohrála i Slavia. Ta nestačila na oslabený Baník. Blikance předváděl spíš jakýsi vězeň, včera to byl Milan Baroš. Možná více, než šlágr PlzeňSparta, se řeší jeho vodopád sprostých slov. Co řekl? Jak bude potrestán?

Zveřejnil(a) FC Baník Ostrava – www.fcb.cz dne Neděle 30. září 2018

Těžko říct, pár zápasů asi dostane a asi provětrá i peněženku. Každopádně po závěrečném hvizdu se mohl radovat. Osprchovaný mohl zatnout pěst. Slavia totiž nezvládla využít poměrně dlouhou přesilovku. Gól sice vstřelila, ale hned 2 dostala. Díky tomu se na Slavii bodově dotáhla Plzeň, která zvládla porazit Spartu. Před sezonou jsem se Sparty nebál, ale po výkonech na Slavii a Jablonci jsem si už nebyl tak jistý. Z jistoty se stalo doufání v dobrý výsledek. Doufání bylo vyslyšeno, Plzeň vyhrála. 🙂 Rozhodla jediná branka. Utkání to bylo hodně bojovné, což asi nikoho nepřekvapí. Ukázala se zkušenost. Jinak moc fotbalovosti vidět nebylo. Bylo vidět, jak se oba kluby nenávidí. Sparta ve všem neprohrála. Karty sbírala opravdu pilně a vše vyvrcholilo červenou. Tu v samém závěru dostal Stanciu.

Jinak toho moc nového není. Jablonec sympaticky bojoval ve Francii (EL). Bohužel neúspěšně, ale formu si přenesl i do ligy. Jeho řádění odnesla i má milovaná Plzeň. Jen díky horšímu začátku je až šestý.  Nula v tabulce už nestraší Duklu. Je sice stále poslední, ale už má jednu výhru a remízu. Pod dekou se stále nachází Olomouc. Loni překvapení, letos zatím trápení. Po odchodu Skuhravého se daří Opavě.

Po 🔟. kole jsou první 4 týmy v rozmezí 2 bodů 💪

Zveřejnil(a) FORTUNA:LIGA dne Pondělí 1. října 2018

A TY se nad sebou zamysli. Asi tupec, který dělá chlapa pod nějakým fake jménem. Navíc sleduji Šárku už delší dobu, myslím si, že je to normální sympatická slečna. Chová se ke každému klubu přátelsky, tak si ty nadávky nech. Tady bohužel vidíte, proč se nechci třeba ostře vyjadřovat k nějakému klubu. Stačí se chovat slušně a stejně se najde nějaký tupec… Chtěl jsem to napsat ještě před reakcí Šárky. Jsem zvědavý, já bych byl asi vzteky bez sebe.

https://www.facebook.com/SarkaPekovaOfficial/photos/a.652515911609881/890606847800785/?type=3&theater

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn