Proč 22? #1

21 ledna, 2019

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Všichni asi ví, že název 22 vzešel hlavně z mého věku. To je pravda, v době nápadu mi bylo 22. Ale to je ten menší důvod. Ten větší jsem chtěl vydat už k prvnímu výročí stránky na FB. Což je začátkem prosince, jenže jsem to nějak nezvládl, pak jsem si vzpomněl v době vánočních svátků. Ale říkal jsem si, Vánoce jsou přeci hlavně o pohodě a klidu. Tento článek není zrovna pohodový, a tak ho servíruji až dnes. O Vánocích jsem ho vydávat nechtěl. Už jen pro tu pohodu a klid. 🙂 A dnes si rozebereme jen jednu dvojku, tu druhou třeba k druhému výročí.

Kdyby mně tehdy nebylo 22, název by byl pravděpodobně jiný. Ale ta spojitost se prostě nabízela. A ty dvojky jsou tam hlavně jako vzpomínka na mou matku a bratra. Ti boj s rakovinou bohužel prohráli. Tímto na ně vzpomínám, líbí se mi taková vzpomínka. Oba potkala a porazila rakovina. Rakovina se týká i mně a tohoto blogu. Nečte se to zrovna vesele, ale nemusíte mě litovat, nejedná se o nic čerstvého, apod. Ostatně kdybych nechtěl, tak to nezveřejňuji.

Přemýšlel jsem o různých možnostech názvů, ale tato varianta mi připadala nejlepší. Název se určitě měnit nebude. Nikomu do zelí nelezu. Možná se bude upravovat grafika, ale název tu byl, je a bude. Letí to. Blog už funguje druhým rokem. Druhou dvojku si představíme někdy později. Víc už to asi okecávat nebudu. Mohl bych říkat ještě leccos, ale do podrobností zacházet nechci. Takže, mějte se hezky a u druhé dvojky někdy ahoj! 🙂

 

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *