Pomáháme

1 září, 2018

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Tento projekt vznikl i za účelem pomoci. Je jedno, o jakou pomoc jde. Finanční, nefinační, vždy budu chtít pomoci. Nejde o to, kolik máš peněz, stačí chtít. Sice budu mluvit hlavně o penězích. Ale o tom to jen není. Pomáhat se dá všelijak. Korunou, i úsměvem. 🙂 Dneska je spoustu možností.

Říká se, bez peněz do hospody nelez. Ale bohužel to asi platí více pro zdravotnictví. Něco bohužel stojí opravdu hodně. Utrácí se za ledacos, i já utrácím za hlouposti. Ale to je jedno. Můžu a CHCI pomáhat i druhým. A je jedno, o koho se jedná, ať už je to malý Maty nebo malá Nela. Je jedno, jak je dotyčný velký. Pomoc si zaslouží každý z nás. Maty a Nela to asi pořádně nevnímají, ale musí každým dnem bojovat, pojďme jim to umožnit. 🙂

Nejde jen o tyto dva. S jejich příběhy jsem se setkal jako první. Proto zmiňuji je. Ale tu POMOC potřebuje spoustu z nás. Nebudu Vám tady psát příběh toho a toho. Klidně napište, různé odkazy a informace rád poskytnu. Ale píšu to, ať víte, které články se tu budou častěji objevovat. A proč? Protože POMÁHÁME!

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *