Ono je to fakt dobré

18 února, 2020

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Asi víte, že ke konci roku jsem psal o jednom MLM, co budu dělat, atd. Tehdy jsem byl z této příležitosti hodně nadšený, ale říkal jsem si, buď chvíli v klidu. Třeba zjistím, že to není tak dobré a budu si sypat popel na hlavu. Teď už to můžu říct s klidem. Jak je už z v názvu článku napsáno “Ono je to fakt dobré”.

Už pár let sleduji různé diskuze a skupiny, které se týkají MLM, různých přivýdělků a všeho okolo. I díky tomu jsem na svém IG zveřejnil tento příspěvek, i v reakci na některé inzeráty a požadavky lidí. A ono to neplatí jen pro MLM.

Přijde mi, že strašně lidí chce hodně za málo muziky. Ale takhle to moc nefunguje. Samozřejmě neznám všechny společnosti v MLM. Je jich opravdu hodně, ale řekl bych, že Zinzino patří mezi ty hodně dobré. Takže jsem opravdu rád, že mám tu možnost, s touto společností pracovat.

Takže teď s klidem můžu říct, že tohoto rozhodnutí nelituji. Téma zdraví tu bylo, je a bude tu ještě více a více. O zdraví a stravování se zajímá většina lidí. Každý chce ŽÍT co nejlépe. A myslím, že se Zinzinem se to daří spousta lidem. Baví mě na tom i stále rostoucí komunita zde v ČR. Baví mě, jak jsou lidé, kteří se rozhodli se Zinzinem pracovat, jsou podstatně veselejší. Vyzařuje z nich energie, spokojenost. Navzájem si pomáháme.

Takhle by to mělo být. 🙂 Jsem prostě spokojený! Má to budoucnost! Nikoho nepřemlouvám, nenutím, ale pokud tě zajímá tento životní styl, tak klidně napiš. Já osobně mám rád, když si na danou věc udělám svůj obrázek, když mě nikdo nikam nenutí. Pokud chceš, klidně napiš, ptej se.

Psát zase o Spartě jsem nechtěl, tam je výměna trenéra prakticky na denním pořádku. 😀 Říkal jsem si, že psát o Zinzinu bude přínosnější. Možná to není tak vtipné, ale myslím, že nám to dá více. Navíc tlachání o Letné se dá najít na každém rohu (www stránce). To a další dění si shrneme v rubrice Naše:liga.

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *