Měsíc od operace

V polovině října jsem byl na operaci. Moc jsem nepsal nikde, o co se jedná, takže mi chodilo dost zpráv typu: Co se děje? a Co se stalo? Děkuji, že o mě máte starost, ale nic se nedělo. Byla to plánovaná operace. Dalo by se říct, že druhá část operace, kdy mi bylo odebráno tlusté střevo. Mohl bych vám tu psát latinské názvy ze zprávy, ale těm nerozumím, pravděpodobně by byla i pro vás nesrozumitelná.

Jednalo se o zrušení vývodu a napojení na trávení. A jelikož mám to břicho relativně zdravé (nyní), tak i rekonvalescence probíhala velmi dobře. Před operací mi jedna sestřička říkala, že budu na záchod chodit zhruba až 20 krát denně. To jsem si říkal, to se můžu na ten záchod rovnou přestěhovat. Tolikrát na záchod naštěstí nechodím, stěhovat se nemusím! S nějakým jídlem taky zatím nemám problém, nejedl jsem pálivé pokrmy, tak ty nemůžu posoudit, ale jinak bych řekl, že jím normálně. Je to opět hodně individuální.

HURÁÁÁ! Nemusím se stěhovat.

Operace a následný pobyt v nemocnici byl fajn. Bez komplikací a problémů. A to díky doktorům, sestrám, zkrátka personálu rokycanské nemocnice. Byl jsem zde několikrát a vždy maximálně spokojen. U restaurace, která se mi líbila, bych vám doporučil návštěvu. Návštěvu nemocnice vám doporučovat nebudu, nicméně chci celé nemocnici v Rokycanech poděkovat. Myslím, že si to lidé zde zaslouží.:) Původně jsem to chtěl spojit se svou budoucí prací, ale z toho udělám články zvlášť. Mělo by to být brzo, tak zatím se mějte hezky! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn