LGBT & polský prezident

17 srpna, 2020

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Je to spíš smutné. Ale zase se nemusíme stydět za hlavu státu jen u nás. Každý prezident asi bude mít své pro a proti, ovšem málokterý dokáže říct podobně hloupou věc. To se povedlo v Polsku. Tehdy prezident a kandidát na další období. Před druhým mandátem se mu povedlo říct věc, po které si nezasloužil snad ani hlas. Ostatně posuďte:

Hlasů bylo více

Dnes už je známo, že těch hlasů bylo více. Sice těsně porazil svého soupeře, ale na to už se historie neptá. Když čtu ty názory, na kterých postavil kampaň, a zvítězil (byť nepatrně). V podstatě nazval lesby a gaye odpadem společnosti. Hnutí LGBT přirovnal ke komunismu, vlastně řekl, že lidé z LGBT jsou nebezpečnější než bolševický režim. A to stačilo k vítězství…

Celkem smutné, že taková prohlášení pomůžou ke znovuzvolení. Já jsem komunismus na vlastní kůži nezažil (naštěstí), ale rozhodně bych ho nepřirovnával k LGBT. Přijde mi to jako porovnání jablek a hrušek! 😀 Ale je smutné, jak se k tomu staví někteří polští občané. Co tak čtu, tak jich je bohužel celkem dost. Takže LGBT lidi asi v nejbližších letech v Polsku nečekají příjemné roky. Jinak LGBT bych nazval jako skupinu lidí s jinou sexuální orientací, ale je o tom plný internet.

Je to podobné jako rasimus

Pro mě je to podobné jako rasismus. Jak mi je jedno, kdo má jakou barvu pleti, tak je mi jedno, kdo koho miluje a nemiluje. Vlajku na vyjádření podpory LGBT jsem nepoužíval, ale asi budu. Je třeba vyjadřovat podporu podobným věcem. A třeba to dojde někdy i polské hlavě státu. Tohle je snad smutnější než náš prezident. A to je co říct! 😀 Ale politiku nechme politikou.

Tenhle sektor nechme jiným a zainteresovaným. Já beru politiku s nadhledem, jinak bych se musel asi ***. Ale to nejsem jediný. Ale tak každý stát má nějakého prezidenta. Někdy je horší, ale co se dá dělat. Někdy si říkám, jak si něco takového můžeme zvolit?! Ale ono to kolikrát není tak čisté a demokratické. Stačí kouknout třeba na východ….

Россия,…

Rusko a podobné země nemá cenu ani rozebírat. Blíží se nám nový ligový ročník, což znamená i nový díl #naseliga. Raději budu řešit “kulatý” nesmysl. Je mi milejší než ruské a polské nesmysli! 🙂 A taky si v brzké době dáme takový “charitativní” článek. Zatím se mějte hezky a užívejte zbytek prázdninových dní. Tím nechci způsobit deprese třeba lidem školou povinným.

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *