Kamile, Kamile…

V jednom rozhovoru řekl Kazma, že se podařilo zasadit semínko. To asi jo, ale stejně. Mě prostě vadí, že teď si myslí lidé, že Kazma je mecenáš apod. Přitom mu šlo pouze o blbé Ferrari, což mu nevyšlo, tak po mnoha schůzkách v „dubnu“ nebo KDY to vlastně bylo, přišel s kampaní 1/10.

Chápu, že chce dělat show a pomáhat, ale to úplně dohromady nejde. A taky to už není one man show, ale spíš one team show. Možná s tím Prostřenem to byla show. Ale jak si dnes představíte člověka s Tourettovým syndromem? Opravdu nadává kolem sebe jako pes a permanentně mu stojí?  Omlouvám se dívkám. Těm tam stojí co? Chci jen říct, že Tourettův syndrom takhle nevypadá, byť si to drtivá většina myslí. Tehdy to byla sranda, mluvilo se o tom, ale jaká je situace teď?!

A konečný výsledek? Možná po tom díle se o tom mluvilo. Teď si možná někdo vzpomene, že nějaký ten blázen v kulinářské soutěži byl. Ale to jsem odbočil. A teď řekne ve videu, že o Ferrari mu vůbec nešlo, O týden později koukám na rozhovor, kde říká, že původně šlo jen o to Ferrari. Tak co je sakra pravda? Teď jsem si ještě pustil tu píseň. Teď už tuplem nevím. Já myslel, že se ta píseň bude týkat kampaně 1/10, ale spíš mi říká, nehejtuj mě… Nevím no. Celou kauzu už nebudu komentovat. Nehledě na kampaň Kazmy, u nehody bych zastavil a snad zastavíš i TY. A je celkem jedno, jestli tě přesvědčí jeho hloupá kampaň, či něco jiného.

Mě vadí, že lidem lže, snaží se z nich udělat blbce a z celé situace vyjít jako hrdina.

Řeknu, dobře, chtěl jsem si svézt zadek ve Ferrari. Kdo by nechtěl. Nemusím to hloupě schovávat za nějakou kampaň. Ale už mlčím, jen mě to prostě vytáčí. Nikoho nepřesvědčuji, každý si může udělat obrázek sám. Na internetu je toho hodně a asi ještě chvíli bude. Klidně zase řekněte svůj názor, rád si ho poslechnu. A slibuji, příště už bez toho Kamila…

Jedna odpověď

  1. Myslím, že tím citováním jsi úplně přesně shrnul moje pocity. Trošku mi ale přijde a dost mě děsí, že takto nějak postupuje čím dál více lidí. Nejhorší na tom je to, že si myslí, že je to v pořádku..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn