Čapí hnízdo a další hnízda

Článek o politice jsem psát nechtěl, ale tak jednou za čas to snad vadit nebude. Nechci vám tu říkat, co a kdo je lepší, jen chci říct svůj názor na věc. Včetně Čapího hnízda. Mám pocit, že pár lidí potřebuje otevřít oči. Něco jsem slyšel i v rádiu a dost jsem se zasmál. Kauza kolem Hnízda a vlastně celého ANO se táhne už dlouho. A myslím, že ještě bude. Někteří političtí představitelé ostatně nic jiného nedělají. Možná jo, ale není to vidět.

Tuším, že v pátek jsem to slyšel, když se řešilo zastavení stíhání kolem Čapího hnízda. Že tenkrát, když se žádalo o dotaci, tak bylo uvedeno, že jde o malý projekt, ale že to je špatně či jak to tam bylo řečeno. Přitom Čapí hnízdo podle mě nikdo tehdy neznal. Vlastně ani teď pořádně nevím, k čemu přesně slouží, po krátkém gůglení jsem chytřejší.???? Já jen tuším, že je to nějaký komplex, kde strávit pěkné dny a třeba pořádat různé konference. Nevím no, nepřijde mi na tom nic špatného. A jak známe Čapí hnízdo? Hlavně díky Fialům, Kalouskům, a spousty dalších.

To oni neustálým obviňováním dělají z Čapího hnízda jednu z nejdiskutovanějších staveb Česka. Ale že nefungují pořádně úřady, opravy a stavby silnic, to je těmto pánům jedno. Já měl ze začátku pana Babiše hodně rád, teď jsem v bodě, kdy vlastně není nic lepšího. Znám příběhy, kdy se Babiš bavil s různými obyvateli naší republiky, třeba i s mou tetou. Řešili nízké důchody, on řekl, že o tom ví a pracují na jejich zvýšení. Po roce se setkali znovu, mou tetu si pamatoval. Choval se k ní lidsky a normálně. Takže to asi nebude takový hňup.

Za hňupa mám třeba Kalouska, který by měl spíš mlčet, ale to by nebyla taková zábava. Já už politiku tak detailně nesleduji, chování většiny mi vadí. Ono vlastně tu politiku dělá jen pár lidí. Ti další se jen snaží lidem vštěpit, jak je Babiš špatný. To je můj pohled. Netvrdím, že je Babiš čistý a že si třeba nepřilepší, ale takových bylo spoustu i před ním. Ti ale nepřinesli nic dobrého nám OBČANŮM. Je třeba zajímavé kolik politiků bylo chvilku na vrcholu a dnes?! Shrábli si svůj balík peněz a ahoj. Některým ten balík milionů nestačil a vrací se. On ten plat senátora či poslance není k zahození. Klidně berte spoustu peněz, ale něco laskavě dělejte. Neříkejte furt, jak je Babiš, ANO a lidé kolem, špatné. Dělejte politiku. Snažíte se o ní akorát kecat, ale kde je něco vidět?!

Už radši přestávám psát, jinak mi klidně napište svůj pohled, ale prosím slušně. Rád si poslechnu rozumné a konstruktivní názory. Nebudu za to banovat jako někdo, ale vydržte, ty komentáře schvaluji. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn