1/10 nebo jak to nazvat

Včera byl ten den, kdy se svět měl konečně dozvědět pravdu ohledně sázky s Ferrari Leoše Mareše. Jistě víte, že Kazma na konci dubna velmi hloupě dostal Leoše do jiného auta (http://www.cislo22.cz/stesti-v-nestesti/). Nyní se svou klukovskou chybu snaží hasit velkou charitativní akcí. Za tomu logicky moc lidí nemůže nic říct. I mě se líbí, že ze své hlouposti udělal dobrou věc. Ale to je asi všechno. Čti dál.

Ale obdivovat ho rozhodně nebudu, tleskat taky ne. Tenkrát v dubnu jsem ho hlavně v afektu nazval blbcem. Teď to klidně řeknu v naprostém klidu. A proč? Těch důvodů je několik. Třeba Kazma říká, jak je Leoš jeho velký idol. Tak proč se svůj idol snažil rozhodit před jeho důležitým večerem? Proč se ve videu říká, že to auto není jeho? Proč se svůj idol snažil znemožnit před celým národem. Samozřejmě můžeme jen spekulovat, ale kdyby Leoš do toho auta nesedl? Idol nebo konkurence, které závidím? Já bych se k idolu choval jinak. Když tedy jde o pomáhání při nehodách, proč je v závěru videa srdíčko pro Leoše?

 

Snad to dotyčnému nebude vadit. Tento screen poukazuje na další divnou věc.

Že to Kazma spojí s nějakou pomocí, to bylo prakticky jasné. Takto jeho chybu prokoukne málo lidí. Nevím no, zdá se mi, že trochu přerostl sebe. On může zakrývat své chyby za různé činy. On si k písni, kterou jsem neslyšel, může přizvat celou řadu velkým jmen. Celé to na mě zkrátka působí divně. Kazmo, tento díl OMS se nepovedl. Za ty předchozí ti rád zatleskám, ale tohle? Až se to číslo zvedne trochu více, tak tě rád budu opět sledovat, ale takové trapnosti fakt ne. Máš nějaké slovo, tak se podle toho chovej. Já nejsem ten, co by ti měl kázat…

4 komentáře

  1. Do nachytávky s nehodou bylo všechno OK. Pak se začalo rozebírat, jestli je morální dělat si srandu z tak vážných věcí, a od té doby mi připadá, že Kazma lepí, opravuje a zachraňuje a na sílu vymýšlí pointu, která tam původně nebyla.

    Deníček blogerky

  2. Mnoho lidí mu skládá poklony, ale popravdě nejsem jedním z nich. Ať to bylo dopředu promyšlené či to poté dotáčel, aby byl za dobráka je mi celkem jedno.. Nedokáži si představit, kdybych byla na Leošovo místě. Pointa dobrá, ale takové zpracování za mě tedy nee.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn