Škoda, máslo, vejce,…

Už tradičně vybírá časopis Forbes 30 pod 30. O co se přesně jedná? Ještě jim nebylo ani 30 let a už vynikají ve svém oboru. Představujeme třicítku Čechů, kteří podle magazínu Forbes mění svět okolo sebe. Dovolil jsem si zkopírovat informaci z jejich webu. Zkrátka zajímavá parta lidí, kde bych chtěl být taky. Někteří jsou více známí, někteří ne, ale všichni jsou špičkami ve svém oboru. Ve výběru je třeba David Pastrňák, Ester Ledecká či zpěvačka Lenny. Ale mě zaujalo hlavně jiné jméno.

Jistě napoví i nadpis článku. Podle webu gastronomický fanoušek. Já bych ho představil jako dobrého mladého kuchaře. Někdo může znát třeba jeho kuchařky, které jsou povedené. Ano, jedná se o Martina Škodu. Dovolím si použít slova z jeho facebookové stránky:

Nejvíc mě na tom celém těší, že se mezi vědce, podnikatele, lékáře a lidi z celé řady dalších prestižních oborů dostala i gastronomie! Je to signál toho, že ji společnost zase bere víc a víc vážně! A za to moc vděčím taky vám všem, kteří mě sledujete! Takže děkuju moc!

Kam tím mířím? Neroste jen cena másla a vajíček, ale hlavně roste náš zájem o gastronomii. Neříkám, že jíme zdravě, ale zajímá nás hlavně co jíme. Zajímáme se o to, co kupujme, o složení produktů, proč je jinde jiná receptura, proč nás zase ten výrobce šidí, a mohl bych pokračovat. Je toho mnoho, určitě se tomu dá věnovat i v několika článcích, ale to teď nebudu.

Jen Vám chci říct. Koukejte, co jíte a kupujete.  Třeba právě Martina Škodu sledujte. Baví mě třeba Jídlo s.r.o. na internetové televizi Stream, pak i některé epizody A DOST! (opět na televizi Stream). Na TV Prima mě baví pan Pohlreich. Odebíráme dTest, tam se nachází taky spousty testů. Je toho dost, sledovat můžete i něco jiného, je toho hodně. Třeba Vás to zajímá ještě více a máte své oblíbence. 🙂


Co sledujete VY? Zajímá VÁS jídlo, potraviny?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn