Bageterie Boulevard

Asi je zbytečné sdělovat polohu restaurace. Do Bageterie si můžete zajít prakticky kdekoliv. Ale není tomu dlouho, tato společnost se začala prosazovat na trhu až před pár lety. A co to vlastně? Myslím, že většina Bageterii Boulevard zná. Pokud ne, tak jde o řetězec rychlého občerstvení. A ano, jde hlavně o bagety. Na webu uvádí toto: Bageterie Boulevard (dále jen BB) je rychlé občerstvení pro náročné. V dnešním uspěchaném světě nabízíme výjimečný chuťový zážitek, na který nečekáte dlouho a vychutnáte si ho doslova všemi smysly. Dovolím si souhlasit. Náročný teda nejsem, ale v BB se najím vždy dobře.

Takhle nějak to vypadá

Prostě klasika. Na obrázku je menu. Takže bageta, patatas (opečené brambory) a pití. Akorát to pití není vidět na obrázku (dodám níže). Co se týče baget, nabízí čerstvé a grilované. Různé druhy pečiva, ale vždy si dávám klasiku v podobě světlého pečiva.  Nejraději mám bagetu Bruselskou. Ta je ostatně i na obrázku. Nevím, zda na ní mají podíl páni z parlamentu, každopádně je dobrá. A co je uvnitř bagety? Kuřecí maso, niva, grilovaná cibulka, BBQ omáčka. Na webu uvádí dresink, ale o tom nevím. Možná tam je, ale chuťově nevýrazný. Tato bageta mi každopádně chutná nejvíce. Měl jsem i jiné, ale k této se vracím rád. Můj výběr hodně ovlivňuje počasí.

Ledový čaj

Nic zvláštního na tom čaji není. Vlastně je, není tam tolik cukru, jak jinde. Zkrátka příjemné osvěžení. Možná Vám zprvu nebude chutnat, pokud sladíte více, ale zvyknete si. I já jsem dříve sladil více. Cukr ale omezuji, ledový čaj z BB je v tomto ohledu příjemnou změnou. Vlastně jdou proti proudu, kde nekoupíte přeslazený nápoj. ani nevím, zda to jde v BB, vždy jsem si vystačil s jejich čajem.

A takhle nějak to vypadá po

Závěrem bych řekl, že tento koncept se mi líbí. Dlouho mi něco podobného chybělo. Před pár lety (6 let) jsem byl v Anglii, tam jsem se často stravoval v Subway. Ovšem, tento řetězec v té době byl snad pouze na letišti. A jak často se dostaneme na letiště? Teď už mají více poboček, ale nevím, jak se jim daří, jak tam chutná. Dřív jsem Subway rád a hojně navštěvoval. S BB nejde úplně porovnávat, ale také jde o frančízu rychlého občerstvení.


Klidně napište, co máte rádi VY v BB? Co bych mohl třeba vyzkoušet. Do Bageterie se pravděpodobně vrátím. Ne pravděpodobně, ale určitě. Tuto restauraci mám rád a chutná mi zde. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn